DimLux - Xtreme Series 600W EL UHF Dim Button MKII

MKII DimLux Xtreme Series 600W EL UHF Dim Button. De DimLux Xtreme Series 600W EL UHF met Dim Button heeft de hoogste output en het grootste dim bereik van alle elektronische ballasten. Is traploos dimbaar en geschikt voor 600W 400V EL lampen.

Artikelnummer: 2-543
Aantal: 50

MKII DimLux Expert Series 600W 400V EL UHF Dim Button. Wordt standaard geleverd met een 2 meter Interlink kabel. Indien een langere kabel gewenst is dient deze afzonderlijk besteld te worden, zie hiervoor: DimLux Interlink kabel voor Dimlux.
 

DimLux Xtreme Series 600W 400V EL UHF Dim Button. Op het gebied van digitale ballasten is de DimLux het meest stille systeem, er zijn nauwelijks tot geen trillende of zoemende geluiden en geen zoemend en/of klapperend relais bij aan- en uitschakelen waar te nemen.

De DimLux is te gebruiken als normale (digitale) ballast in een normaal systeem met relais en tijdklok. Indien de DimLux echter in combinatie met de DimLux Maxi Controller gebruikt wordt komen de maximale prestaties en alle mogelijkheden van de DimLux volledig tot zijn recht.

 

  • Geschikt voor: 600W 400V EL UHF
  • Output: 320-690 Watt
  • Aansluiting: 230V
  • Overdrive: 15%
  • Soft Start: lage inschakel stroom bij gebruik zonder Maxi Controller en Zero-Start (geen inschakelstroom) met de Maxi Controller
  • Soft Dim: Ja
  • Dim Button: 7 standen en Soft-Off functie. Tevens aan en uit te schakelen en traploos te dimmen met de Maxi Controller
  • Ultra High Frequency: Ja
  • Voorzien van diagnose LEDs: Ja
  • Inclusief: los 4M snoer en stekker

 

Dim button met 7 Dim levels en Soft Off:

  • Soft Off
  • 320W
  • 390W
  • 460W
  • 530W
  • 600W
  • 645W Boost
  • 690W Boost 15%
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »